SDM40E20LA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SDM40E20LA-7
JLCPCB Part #
C460109
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 20V 250uA@20V 2A 400mA 430mV@500mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS