SDM03MT40-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SDM03MT40-7-F
JLCPCB Part #
C526762
Package
SOT-26
Description
-40℃~+125℃ 1uA@10V 200mA 3 Independent 30mA 370mV@1mA 40V SOT-26 Schottky Diodes ROHS