SBRT5A50SAF-13
MFR.Part #
SBRT5A50SAF-13
JLCPCB Part #
C154883
Package
DO-214AD
Description
-55℃~+150℃ 100A 150uA@50V 50V 530mV@5A 5A DO-214AD Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS