SBRT40M80CTB-13
MFR.Part #
SBRT40M80CTB-13
JLCPCB Part #
C460256
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 20A 65uA@80V 720mV@20A 80V TO-263 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS