SBRT3U60SAF-13
MFR.Part #
SBRT3U60SAF-13
JLCPCB Part #
C155226
Package
DO-214AD
Description
3A 500uA@60V 530mV@3A 60V Independent DO-214AD Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS