SBRT20M80SLP-13
MFR.Part #
SBRT20M80SLP-13
JLCPCB Part #
C2759964
Package
Power-DI-5060-8
Description
20A 550mV@20A 60uA@80V 80V Independent Power-DI-5060-8 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS