SBRT10U50SP5-13D
MFR.Part #
SBRT10U50SP5-13D
JLCPCB Part #
C4355624
Package
PowerDI-5
Description
-55℃~+150℃ 10A 300uA@50V 320A 450mV@10A 50V PowerDI-5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS