SBRT05U20S3Q-7
MFR.Part #
SBRT05U20S3Q-7
JLCPCB Part #
C5904885
Package
SOD-323
Description
20V 400mV@500mA 500mA 70uA@20V SOD-323 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS