SBR8U20SP5-13
MFR.Part #
SBR8U20SP5-13
JLCPCB Part #
C4355631
Package
Power-DI-5
Description
-65℃~+150℃ 180A 20V 500uA@20V 510mV@8A 8A Power-DI-5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS