SBR8E45P5-13
MFR.Part #
SBR8E45P5-13
JLCPCB Part #
C7309034
Package
PowerDI5
Description
280uA@45V 45V 600mV@5A PowerDI5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS