SBR6200CTL-13
MFR.Part #
SBR6200CTL-13
JLCPCB Part #
C445508
Package
TO-252(DPAK)
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@200V 200V 3A 80A 850mV@3A TO-252(DPAK) Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS