SBR3M100SAF-13
MFR.Part #
SBR3M100SAF-13
JLCPCB Part #
C7071304
Package
DO-214AD
Description
100V 1uA@100V 3A 810mV@3A DO-214AD Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS