SBR30E45CTB
MFR.Part #
SBR30E45CTB
JLCPCB Part #
C4360682
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 15A 45V 480uA@45V 550mV@15A TO-263 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS