SBR30200CT
MFR.Part #
SBR30200CT
JLCPCB Part #
C507842
Package
TO-220AB-3
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@200V 15A 200V 980mV@15A TO-220AB-3 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS