SBR20M45D1-13
MFR.Part #
SBR20M45D1-13
JLCPCB Part #
C4360676
Package
TO-252-3
Description
100uA@45V 20A 45V 610mV@20A TO-252-3 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS