SBR15U50SP5-13
MFR.Part #
SBR15U50SP5-13
JLCPCB Part #
C177072
Package
PowerDI-5
Description
-65℃~+150℃ 15A 256A 440mV@15A 500uA@50V 50V Independent PowerDI-5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS