SBR12U100P5Q-13
MFR.Part #
SBR12U100P5Q-13
JLCPCB Part #
C672238
Description
-55℃~+150℃ 100V 12A 250uA@100V 780mV@12A PowerDI-5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS