SBR12E45LH1-13R
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SBR12E45LH1-13R
Description
12A 300uA@45V 45V 520mV@12A - Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS