SBR10U45SD1-T
MFR.Part #
SBR10U45SD1-T
JLCPCB Part #
C4360692
Package
DO-201AD
Description
10A 300uA@45V 45V 470mV@10A DO-201AD Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS