SBR10E45P5-13D
MFR.Part #
SBR10E45P5-13D
JLCPCB Part #
C6999945
Package
PowerDI5
Description
10A 280uA@45V 45V 470mV@10A PowerDI5 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS