SBR10150CTE
MFR.Part #
SBR10150CTE
JLCPCB Part #
C6289647
Package
TO-262
Description
1 Pair Common Cathode 150V 920mV@5A TO-262 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS