SBR10120CTL-13
MFR.Part #
SBR10120CTL-13
JLCPCB Part #
C5245095
Package
TO-252(DPAK)
Description
1 Pair Common Cathode 120V 5A 880mV@5A TO-252(DPAK) Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS