SBR10100CTL-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SBR10100CTL-13
JLCPCB Part #
C460744
Package
TO-252-2
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 200uA@100V 840mV@5A TO-252-2 Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS