SBR05M100BLP-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SBR05M100BLP-7
JLCPCB Part #
C460743
Package
DFN-4(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 100V 25uA 500mA 670mV@500mA 8A DFN-4(3x3) Super Barrier Rectifiers (SBR) ROHS