S1803E-55.0000
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
S1803E-55.0000
JLCPCB Part #
C1989346
Package
SMD-4P,5x7.5mm
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 40mA 55MHz HCMOS、LVCMOS、TTL SMD-4P,5x7.5mm Crystal Oscillators ROHS