RDBF310-13
MFR.Part #
RDBF310-13
JLCPCB Part #
C3589501
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.3V@2.5A 100A 1kV 3A 5uA@1kV Single-Phase Rectifier DBF Bridge Rectifiers ROHS