RDBF252-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
RDBF252-13
JLCPCB Part #
C17632123
Package
DBF
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.3V@2.5A 2.5A 200V 5uA@200V 75A Single-Phase Rectifier DBF Bridge Rectifiers ROHS