PSMAJ400A-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
PSMAJ400A-13
JLCPCB Part #
C3699075
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 342V 380V 400W 548V 5uA 730mA TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS