PDS5100Q-13D
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
PDS5100Q-13D
JLCPCB Part #
C397960
Package
Power-DI-5
Description
1 Independent 100V 120A 200uA@100V 5A 890mV@10A Power-DI-5 Schottky Diodes ROHS