PDS3200Q-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
PDS3200Q-13
JLCPCB Part #
C397956
Package
Power-DI-5
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10uA@200V 180A 200V 3A 880mV@6A Power-DI-5 Schottky Diodes ROHS