PD3Z284C9V1-7
MFR.Part #
PD3Z284C9V1-7
JLCPCB Part #
C5157744
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 10Ω 500mW 500nA 8.5V~9.6V 9.1V PowerDI323 Zener Diodes ROHS