PD3Z284C8V2-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
PD3Z284C8V2-7
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 500mW 7.7V~8.7V 700nA@5V 8.2V 80Ω - Zener Diodes ROHS