PD3Z284C39-7
MFR.Part #
PD3Z284C39-7
JLCPCB Part #
C6949425
Package
PowerDI323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@27.3V 300Ω 37V~41V 39V 500mW 75Ω PowerDI323 Zener Diodes ROHS