PD3Z284C27-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
PD3Z284C27-7
JLCPCB Part #
C460245
Package
PowerDI323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA 25.1V~28.9V 250Ω 27V 40Ω 500mW PowerDI323 Zener Diodes ROHS