PD3Z284C24-7
MFR.Part #
PD3Z284C24-7
JLCPCB Part #
C5244972
Package
PowerDI323
Description
-65℃~+150℃ 100nA@16.8V 22.8V~25.6V 24V 250Ω 30Ω 500mW Independent PowerDI323 Zener Diodes ROHS