P6SMAJ85ADF
MFR.Part #
P6SMAJ85ADF
JLCPCB Part #
C3706296
Package
Flat-D
Description
-55℃~+150℃ 137V 1uA 4.4A 600W 85V 94.4V TVS Flat-D ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS