P6SMAJ75ADF-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
P6SMAJ75ADF-13
JLCPCB Part #
C3706236
Package
Flat-D
Description
121V 4.9A 600W 75V 83.3V TVS Flat-D ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS