P6SMAJ51ADF-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
P6SMAJ51ADF-13
JLCPCB Part #
C1979958
Package
Flat-D
Description
51V 56.7V 600W 7.3A 82.4V TVS Flat-D ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS