P6SMAJ48ADFQ-13
MFR.Part #
P6SMAJ48ADFQ-13
JLCPCB Part #
C6140777
Package
SMD
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 48V 53.3V 7.7A@10/1000us 77.4V TVS Unidirectional SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS