P6SMAJ14ADFQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
P6SMAJ14ADFQ-13
JLCPCB Part #
C7023501
Package
SMD
Description
-55℃~+150℃ 1 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.8A@10/1000us TVS Unidirectional SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS