P4SMAJ6.5ADF-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
P4SMAJ6.5ADF-13
JLCPCB Part #
C1981218
Package
D-FLAT
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 250uA 35.7A@10/1000us 400W@10/1000us 6.5V 7.98V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional D-FLAT ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS