P4SMAJ54ADF-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
P4SMAJ54ADF-13
JLCPCB Part #
C19950391
Package
SMD
Description
1uA 4.6A@10/1000us 400W@10/1000us 54V 66.3V 87.1V IEC 61000-4-2 TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS