P4SMAJ26ADF-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
P4SMAJ26ADF-13
JLCPCB Part #
C1979131
Package
D-FLAT
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V 9.5A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional D-FLAT ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS