MMBZ5252BS-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
MMBZ5252BS-7-F
JLCPCB Part #
C3729628
Package
SOT-363
Description
-65℃~+150℃ 100nA 2 Independent 200mW 22.8V~25.2V 24V 33Ω 600Ω SOT-363 Zener Diodes ROHS