MMBZ5250BTS-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
MMBZ5250BTS-7-F
JLCPCB Part #
C6909056
Package
SOT-363
Description
100nA@15V 200mW 20V 25Ω 3 Independent SOT-363 Zener Diodes ROHS