MBRD20200CT-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
MBRD20200CT-13
JLCPCB Part #
C155302
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 10A 150A 200V 50uA@200V 900mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS