LT4ME70CA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
LT4ME70CA
JLCPCB Part #
C5752805
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 113V 500nA 70V 86V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS