LM4040D33FTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
LM4040D33FTA
JLCPCB Part #
C7296133
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 3.3V 35uVrms 67uA 67uA Fixed Parallel ±1% SOT-23 Voltage Reference ROHS