LM4040C33FTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
LM4040C33FTA
JLCPCB Part #
C7216601
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 3.3V 35uVrms 62uA 62uA Fixed Parallel ±0.5% SOT-23 Voltage Reference ROHS