LM4040B25FTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
LM4040B25FTA
JLCPCB Part #
C460725
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms 60uA Fixed Parallel ±0.2% SOT-23 Voltage Reference ROHS